Высшее профессиональное училище 21

февраля 13, 2012 | Автор: nertis | Рубрика: Вузы

Вище професійне училище 21

Учні групи довгі роки чекали саме цього дня –дня коли вони могли назвати себе випускниками, коли навчання вже позаду, а тяжкі і сурові будні тільки чекали на них. З усмішкою на лиці вони згадуватимуть веселі роки навчання, їхню практику, а особливо ту, яка була у ПАТ «Радсад». Всі невзгоди та труднощі вже минули, довгоочікувана дипломна робота захищена и ось він шлях до фінішу.

23 січня 2012 року відбувся урочистий захід з приводу випуску групи Кт-31. Велика кількість викладачів, студентів та батьків зібрались у актовому залі училища, щоб привітати випускників. В цей день вони були особливо гарні та нарядні з усмішками на обличчі, ще б пак це свято було організовано саме для них. За традицією найперший привітав їх директор Сироватський Іван Михайлович, а потім всі найрідніші для них люди, які виявили бажання. Випускники теж не відмовились привітати своїх викладачів теплими словами. В цей день студенти училища з різних груп приготували для випускників свій прощальний подарунок від якого винуватці свята були у захваті – концерт на якому показали свої таланти та вміння.

Після того як їм вручили довгоочікувані дипломи щасливі випускники багато фотографувались, а після цього розійшлись святкувати цю подію.

Першим етапом нашого навчання було знайомство з групою, классним керівником, майстром виробничого навчання та вчителями вищого професійного училища 21. Найкращими друзями для нас стали майстер виробничого навчання – Бінерт Ірина Сергіївна – дуже хороша людина, яка завжди готова прийти на допомогу. Класний керівник – Румянцев Костянтин Борисович, який нас навчає бути справедливими, поважати вчителів, мати свою особисту думку і відстоювати її. Ми їх дуже любимо і знаємо, що вони бажають нам тільки добра і успіхів у навчанні.

Перші наші враження про Вище професійне училище 21 – це заклад, який допоможе нам здійснити здійснити нашу мрію, отримати диплом кваліфікованного робітника. Вчителі добре та цікаво викладають свої предмети намагаються до кожного підійти індивідуально. В перший місяць навчання хлопці нашої групи приймали участь у спартакіаді з футболу, але на жаль, вони не зайняли призові місця. В наступних змаганнях наша група має надію отримати перемогу.

У цьому році ми – перший курс, багато з нас ще діти, але за допомогою наших викладачів ми поступово станемо на стежку дорослого життя. Наша группа за такий короткий час здужилася, увесь выльний час від занять ми проводимо разом: відвідуємо театри, кінотеатри.

Ми бажаємо іншим групам бути згуртованими як группа В-11. Учні групи В-11, Румянцев К.Б., Юінерт І.С.


Смотрите также:

Автор: nertis

Количество статей, опубликованных автором: 1. Дополнительная информация об авторе появится вскоре.

Оставить комментарий

Перед отправкой формы:

Подписка на комментарии через RSS